Coca Cola jako energy drink? Na Energystore.cz je možné všechno :)

Coca Cola se v loňském roce rozhodla, že chce trochu více zabrousit na pole energy drinků. Na náš trh se zatím tahle novinka nedostala, v USA, Německu, Maďarsku, Anglii a v celé řadě další zemí ji ale seženete naprosto bez problémů. Chuť? Coca Cola!. Efekt? Energy Drink! V Coca Cole prostě vzali to nejlepší ze svého nápoje a nadopovali jej kofeinem. Chcete jej vyzkoušet? Není problém! :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu EnergyStore.cz.

Red Bull lpí na správném vychlazení. Novinka ukáže, kdy je ready

Red Bull můžeme na poli energetických nápojů považovat za perfekcionalistu. Odjakživa se na plechovkách píše „Podávejte chlazené“, někdy i „Nejlépe chutná ledově vychlazený“. U nové zimní příchutě určené pro zimní trh ovšem Red Bull zašel ještě dál a na plechovku přidal jasný indikátor správného vychlazení – za tepla jsou býci na plechovce stříbrní, při správné teplotě naopak tmavě modří. A příchuť? Ledovcová… Red Bull to opravdu domyslel, já bych to osobně zavedl na všechny jeho plechovky :) 

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

Vynikající popcorn v karamelu, to je Mogyi Caramoon!

Máte rádi pořádně sladký popcorn? Mogyi Caramoon je vynikající popcorn ve slaďoučké karamelové krustě, který prostě musíte vyzkoušet ;)

Tento produkt zakoupíte na našem eshopu Podpultovky.eu.

Chupa Chups - Limonády s příchutí legendárních lízátek!

Chupa Chups evidetně nejsou jen lízátka, korejský trh totiž tuhle značku nabízí také jako limonádu o třech příchutích – jahodové se smetanou, pomerančové a hroznové. 345ml plechovka nabízí zajímavý obsah a je žhavou novinkou na eshopu Podpultovky.eu.

Monster v 250ml plechovce jedině v Holandsku

Kdysi byl alespoň Monster Export (zelený klasický Monster s podnázvem) na našem trhu v 250ml plechovce, dnes si musíme vystačit s 355ml verzí. Přesto je v EU alespoň jeden trh nabízející i nejroztomilejší a nejsbíranější rozměr plechovek. V 250kách tam seženete Original, Ultra Red, Ultra White a The Doctor. Bohužel postupně končí kvůli malému zájmu, my je pro vás ovšem máme na EnergyStore.cz ;)