Battery ED odhalil No Calories, No Calories Lime a limitku

Můj oblíbený severský energetický nápoj Battery si po loňských ovocných variantách vymyslel pro blížící se sezónu opět něco nového. Trend se tak opět nevyhl ani baterkám, které vytvářejí „sérii“ No Calories o 2 variantách – Ta první je klasickým Battery ED bez cukrů a prostě kalorií, ta druhá to samé, jen s přidanou osvěžující limetkovou příchutí Lime. Design pak zůstává téměř identický, jen se prohazuje černá se stříbrnou.

battery-energy-drink-no-calories-original-lime-cans

Během zkoumání nových variant jsme navíc narazili na zajímavou limitovanou edici originální baterky. Jedná se o limitku spojenou s jezdcem Moto2, kterého Battery energy drink sponzoruruje. Mika Kallio, jeho startovní číslo a grafika s ním spojená se objevuje na pozadí plechovky, díky níž můžou na severu vyhrát zájezd na závody MotoGP v Nizozemském Assenu. No to se nás netýká, ale limitka je to pěkná, ne? :)

battery-energy-drink-mika-kallio-limited-edition-design-moto2-motogp-cansEnglish: All new Battery energy drink series „No Calories“ with Original and Lime taste + Limited edition of Original Battery with Moto2 Mika Kallio design for Finland.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.