Monster redesignuje sérii Java + nová Java Salted Caramel

Pridat.eu

Snad celý svět závidí Monsteru jednoduchost a úspěšnou funkčnost loga i celého designu jejich plechovek. Když se u některé značky hovoří o redesignu, tak téměř vždy zaslechnete něco ve stylu „chceme aby to fungovalo, jako to funguje Monsteru“ následované větou „Monster to kdysi neskutečně trefil, tohle nejde zopakovat“. Na základech se nic nemění, přesto už asi každý pochopil, že u Monsteru postupně redesignují celé portfólio.

monster-java-loca-moca-redesign-2015-new-coffee-energy-drinks

Absolutely Zero se změnilo několikrát, Rehaby minimálně, z Dubů jsou Punche, Khaos a Ripper jsou v sérií Juice a změnou prošly i celkem nové Muscly. Originál, Assault, Lo-Carb (v USA) a novější série Ultra se redesignu logicky vyhnou. Nitrousy jsou už jen 2 a nejspíš časem skončí. Co je na řadě? Ano, zbývá už jen série Java! Právě ta se začne od začátku roku 2016 objevovat v novém kabátku a očekávat lze i konec některých variant. Spolu s redesignem se totiž objeví nová příchuť Java Salted Caramel, která je náhradou za dříve ukončené Toffee. A nebojte, nebude to nikterak slaný karamel, je to prostá kávová chuť karamelek.

monster-java-salted-caramel-new-coffee-energy-drink-2015-toffee-nut-up-likesEnglish: Monster continues with redesign of their portfolio. What's next after Dub = Punch, Khaos and Ripper = Juice, Muscle redesign and „Iced Tea“ Rehabs? Yes! Coffee Monsters. So in 2016, Monster will redesign all Java cans + add the whole new Salted Caramel as replacement for early discontinued Toffee. We can also expect end of one or two Java versions because 6 flavors is „unofficial maximum“ in one series.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.