ok,- energy drink s unikátním otvíráním a chutí pink grapefruit

Energetický nápoj značky ok,– známý především ze Švýcarska, se v poslední době rozšiřuje do dalších zemí a přináší zajímavé inovace. K sehnáni je také v Německu a Rakousku, i když volba nejčastějších prodejen je více než zajímavá – okáčka se objevují v prodejnách knih P&B (Press & Books), v kioscích Kkiosk a také v obchůdcích Service Store DB (Deutsche Bahn) na nádraží. V Rakousku ale jen v knihkupectví P&B.

ok-energy-drink-classic-500ml-twist-top-news

V obou zemích jsou k sehnání zatím jen některé existující varianty, v domovském Švýcarsku přitom ok,– zkouší prorazit s další příchutí i zajímavou inovací. Řeč je o půllitrové plechovce klasické příchutě v inovované plechovce, která má unikátní styl otevírání a vlastně také zavírání, když chcete zbytek dopít později. „Zavírátko“ je technicky podobné tomu z No Fearu, vypadá ale trochu jinak a má nabídnout příjemnější požitek z pití oblíbeného nápoje.

ok-energy-drink-swiss-pussies-pink-grapefruits

Nejen pro kun… ženy

Druhou zmiňovanou novinkou je ona nová příchuť zaměřená (nejen) na ženy. Další plechovka z řady ok,– je totiž růžová a nabídne příchuť pink grapefruit – růžového grepu. A jak už to tak v případě neověřených chutí energy drinku ok,– bývá, opět se jedná o limitovanou edici. Ta se v prodeji udrží na delší dobu jen při nečekaném úspěchu. Ok,– se jeví hodně sympaticky, s touto příchutí bych ale moc úspěchů nečekal. Ve sbírce však nesmí chybět.

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před jedenácti roky | https://www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Zajimavy! Treba to otvirani okopirujou i jini^^

reagovat

2 | SouL | před jedenácti roky

Mohl by se dostat k nám, když je blízko.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.