Recenze Rockstar Pina Colada - Oblíbený koktejl jako energiťák

Ještě jeden neochutnaný Rockstar nám zůstal v našem vánočním balíčku amerických novinek. Oba „našlehané“ Boomy přinesly něco zvláštního a nečekaného a Organic zůstal záměrně vynechán, jelikož jej již dříve zrecenzovala Micina. Americký Freeze Lime nás moc nebral, nevěříme v moc velký rozdíl proti německé verzi. Co ale druhý Freeze Pina Colada, který na našem kontinentu nahradil Watermelon?

rockstar-pina-colada-freeze-energy-drink-delicious-tropical-flavors

Rockstar Freeze Pina Colada – Nemám rád kokos a málokdy mě zaujme něco ananasového. Přesto pro mě byla za poslední roky největší bombou polská limitka sušenky 3-Bit Pina Colada. Rockstar Pina Colada to má tedy těžké ještě před otevřením. Rum samozřejmě nikde, vždyť je to vlastně Virgin Colada. Kokos i ananas je naopak cítit hned. Ve vůni i chuti. Zbylé Freeze, Lime i Watermelon, jsou šíleně přeslazené a chuťově výrazné. Pina Colada je naopak slabší, nepřeslazená a relativně osvěžující. Jenže právě ta výraznost je zase až moc malá a tak mám pocit, že piji až moc naředěnou verzi tohoto oblíbeného koktejlu. Mohlo by to prostě být lepší, i když rozhodně lepší tohle, než Lime a Watermelon, po kterých mi nebylo dvakrát nejlíp :)

Komentáře

1 | Ang | před šesti roky

No já kokos i ananas můžu, takže svoje kupce by si to našlo, asi si na něj posvítím :) ikdyž Rockstaru už v poslední době moc nevěřím, už to není co to bývalo, ale mou spotřebu, kterou tvořili převážně různé chutě Rockstaru naprosto nahradil Big Shock!, který mi nepříjde tak nechutně přeslazenej. Buď to není co bývalo, nebo už mají moje chuťově buňky Rockstaru dost :)

reagovat

2 | Jake | před šesti roky

[1] Ang: Ač jsem měl RR dlouho radši než M, zrovna si při těchto testech posledních novinek dost kladu otázku nad tím, kdo je lepší a proč Monster Rockstar v USA tak válcuje i přes stejné množství zajímavých novinek. No chystám o tom velké téma po všech recenzích ;)

reagovat

3 | Ang | před šesti roky

[2] Jake: Byl jsem na tom dlouhou dobu stejně, dokonce sem M hodně hatil za přeslazeně chutě, ale kdykoliv jsem sehnal zahaniční M novinku, tak mě vždycky potěšila víc, než ta od RR. Poslední RR byl pro mě Blue Raspberry z USA, kterej byl úžasnej, no a dnes? Koupil sem si ho včera za dvacku ve slevě, bublinek málo, chuť otřesná, buď se mi opravdu mění chutě, nebo točej patoky. Teď nedám dopustit na Monster Khaos. Na recenzi si počkám, super :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.