Recenze Rockstar Superior Taste - Opravdu lepší RR Original!

Design odlišný čemukoli, co se kdy od Rockstaru v Evropě objevilo a přepracovaný obsah originálního RR z roku 2002, to je nový Rockstar Reformulated Superior Taste. Vzhled je ve skutečnosti inspirován designem série Sport z USA. A ta chuť? Není moc zvykem, aby se jakýkoli roky zaběhnutý výrobce rozhodl něco udělat se svou úplně první příchutí. Zrušit ji by byla „sebevražda“, ale co když není úspěšná? Rockstar na to, zdá se, přišel!

rockstar-energy-drink-original-superior-reformulated-taste-flavor-germany-deutschland-can-2015s

Tohle rozhodnutí opravdu nemohlo být snadné. Originál existuje 13 let, i jeho lehce odlišná evropská varianta už má něco za sebou… Jenže mezi námi, je to jedna z nejhorších originálních příchutí od větších světových výrobců. Je ovšem nepředstavitelné, že by jej na trhu vůbec neměli a překopat jej do úplně jiné chuti by bylo až moc velké přiznání vlastních chyb a rozhořčení konzumentu, kterým originál zrovna chutná.

rockstar-energy-drink-reformulated-superior-taste-neu-jetzt-auch-in-250ml-small-can-germanys

Rockstar se tedy rozhodl svůj originál „přeformulovat“. Vzít starou ideu, ponechat stejnou „pachuť“, ale jít na to trochu jinak. Navrch použil nový, svěží a lákavý design a poslal jej na zkoušky do Německa, kde se na pultech míchá s předchozím originálem, jelikož má stejný EAN. Výsledek? Z regálů i díky vzhledu mizí rychlostí světla a ten starý tam zůstává. Nejen že láká, svou chutí dokáže přesvědčit. Chutná jako když předchozí verzi lehce naředíte vodou, aby byl méně sladký a nelepil, a pak přidáte trochu klasického tutti-frutti nádechu, jenž jej má přiblížit originálům ostatních značek. Světe div se, chutná to dobře. Tedy rozhodně líp, než předtím…

…a pokud Rockstar bude považovat tohle všechno za úspěch, pak by měl být Superior časem všude v Evropě.

Komentáře

1 | Hummy | před šesti roky | facebook.com/hummyedc

tak ci tak to furt chutna jak lak :D

reagovat

2 | Ang | před šesti roky

Konečně jsem ochutnal a recenze sedí, já tomu říkám Nový originál, stará chuť s kapkou red bullu :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.