Redbullovinky: Hromada nových limitek a Summer napříč EU

Red Bull vytáhl tolik věcí najednou, že fakt nemáme sil psát jednotlivé články. A tak si po dlouhé době dáme netradiční souhrn, který jsme nazvali příznačně „Redbullovinky“. Začneme u tropické varianty Summer – žlutý Red Bull (za mořem jako Yellow, v UK zas jako Tropical) začal s blížící se sezónou obsazovat další a další evropské trhy. Německo, Španělsko (Tropical), Itálie (Yellow), Maďarsko, Polsko a také Švédsko. Tam ovšem stříbrnou u býka a popisků nahradila modrá a tak plech připomíná švédské národní barvy. Pěkný tah.

red-bull-summer-edition-sweden-svenska-tropisk-smack-250ml-specials

Red Bull tedy rozjíždí blížící se „léto“ ve velkém a Summer tak bude skoro všude. Spolu s tím se objevuje celá řada vzhledových limitek. Některé jsme si už představili, ty další ukážeme nyní. Tak například v nedalekém Maďarsku mají kromě nového Summeru také 250ml limitku Red Bull Air Race, na které je místní legenda mezi akrobatickými piloty – Peter Besenyei! Láká tak na závod RB Air Race v Budapešti na začátku července.

red-bull-energy-drink-can-hungary-limited-edition-air-race-peter-besenyeis

Red Bull Buta v 250ml plechovce máme docela z ruky. Pochází totiž z Azerbajdžánu, kde na sebe navlékla na sebe kresby ve stylu místních tradic a vytvořila tak povedený podklad pro soutěž na Instagramu.

red-bull-buta-edition-250ml-azerbajdzan-energy-drink-limited-cans

Poslední zastávkou je pak Řecko, kde mají taktéž 250ml limitku. Nedokázali jsme ji dostatečně prokouknout ale je na ní motokrosařský motiv a existuje ve verzi s a bez cenovky. Kdo tam jede na dovču? :)

red-bull-greece-greek-energy-drink-limited-edition-can-mtx-250mls

Photo: Red Bull Air Race Hungary – Ident Energy Drink Collection, thx :)

Komentáře

1 | Monnie | před devíti roky | https://www.facebook.com/MonniesEnergyDrinks?ref=hl

Bude Summer i v Česku?? ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.