Rockstar Juiced Tropical Passion Fruit v zajímavém designu

Asi začneme upozorněním, že tenhle článek rozhodně není odvrácením „konce“ webu odhaleného na apríla. Pořád platí, že mám mnohem méně času a tak to prostě nebude ono. Články budou spíše jen příležitostně a když půjde o něco pořádného. Na „denní“ psaní by se musel najít někdo nový :( Ale teď máme něco exkluzivního – nový vzhled Rockstaru Juiced Tropical Passion Fruit pro USA. Vlastně ani nevíme, jestli je to Mango Orange Passion Fruit v novém kabátku, nebo nová příchuť. Z toho moudří nejsme, ale retro design podobný někdejším „plechovým“ Rockstárům vypadá zajímavě.

rockstar-juiced-tropical-passion-fruit-energy-juice-can-usa-2016s

English: New design of Rockstar Juiced Tropical Passion Fruit for USA. We really have no idea if it's just redesign of Mango Orange Passion Fruit or new flavor. Right, the flavor name is Tropical Passion Fruit, but that's all what we know :) Picture is from our secret source and exclusively on Energy-Drinks.cz ;)

Komentáře

1 | koudy | před šesti roky

Stejně dík aspoň ze nějaký články! :-)

reagovat

2 | Gerardo | před šesti roky

Pokud se nepletu, passionfruit je maracuja, nikoli mango O.o

reagovat

3 | Jake | před šesti roky

[2] Gerardo: … Ale original je Mango Orange Passion Fruit, teď to nazvali Tropical Passion Fruit a podle našich zdrojů je to právě návrat Mangového RR (Mango Orange Passion Fruit) i když se jmenuje jinak. Passion Fruit je Maracuja, ale taky je to jen jedna část názvu / příchutě.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.