Rockstar Roasted: Light Vanilla a Mocha opět v novém kabátku!

Rockstar mění vzhled kávových Roastedů celkem často a ještě navíc do toho motají verze „with Almond Milk“, které mají zcela odlišný a podle mě zajímavější design. V Kanadě se pak tento jiný vzhled používá u klasických příchutí, to aby v tom byl zmatek už úplně. V USA se pak rozhodli, že verze Mocha a Caramel Macchiato také předělají. Jenže plechovky se zatím pořádně neobjevily a už je tu zase změna. Kdo se v tom má vyznat?

rockstar-roasted-new-look-blended-coffee-milk-mocha-225mg-light-vanilla-can-energys

Na obrázku tedy můžete vidět zbrusu nový vzhled dvojice Rockstar Roasted Mocha a Light Vanilla. Mocha byla jediná, jenž mezi klasikou zůstávala, ale Light Vanilla jako by se vracela z odbočky „Almond Milk“. No to na druhé straně oceánu nepochopíme, takže se spíš podíváme na samotný vzhled. Ten vypadá podobě jako poslední klasické Roastedy, ale má zajímavé změny, zjednodušené pozadí a celkově jsou docela povedené.

rockstar-roasted-new-look-light-vanilla-mocha-can-blended-coffee-energy-milk-cans

English: All new look of US Rockstar Roasted Mocha and Light Vanilla. It's more simple and looks better than previous „classic“ version. But what with the Mocha and Caramel Macchiato redesign to design of „Almond milk“ serie? Who knows… Are you already seen them on real photo? …

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.