Sprite Cranberry - Oblíbená limonáda v brusinkovém podání

Pridat.eu

Období Vánoc bývá na poli energetických nápojů takovým útlumem. Firmy mají plány na daný rok hotové a naopak už nějakou dobu kují to, čeho se dočkáme v dalším roce. Proto se více dostáváme k recenzím a dnes tu máme další. Brusinkový Sprite Cranberry je 2 roky starý a jeho americká verze se konečně dostala i do ČR. Sehnat jej můžete například v eshopu ThebestofUSA.cz , odkud jsme jej získali na recenzi.

sprite-cranberry-lemon-lime-can-zero-classic-330mls

Sprite Cranberry – Snad každá značka soft drinků se dříve nebo později dočká nějaké své další verze. Sprite je jedním z mála, kterému se to úspěšné vyhýbalo, tedy alespoň v Evropě. Je ovšem otázka, jak taková nová příchuť léta ověřeného nápoje vzniká – jestli jako původní verze s něčím navíc jako Coca Coly, nebo se začne úplně od nuly s podobnou myšlenkou, ale úplně jiným výsledkem alá různě ochucené Fanty.

the-best-of-usa-new-eshop-cz-mtn-dew-game-fuel-arizona-pepsi-sprite-coca-cola-sunkrist-logo

Sprite je zajímavou kombinací, nápis na plechovce slibuje klasiku Lemon-Lime Soda s dodatkem Cranberry flavored, jenže samotná chuť je spíš jako něco, co vznikalo jako úplně nový drink. Není to tedy normální Sprite s kapkou dochucujících brusinek, ale naopak brusinková soda, na jejímž pozadí najdete citrusový Sprite jen proto, že ho tam hledáte. Ve slepém testu by Sprite tipoval málokdo. Má to jednu výhodu – Sprite Cranberry je zajímavá a povedená mňamka, kterou si dokáži představit na běžném trhu. Osvěží úplně stejně ale chuťově nabídne konečně něco nového :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.